sobota, 28 lipca 2012

Klucznik ponownie...

Mimo upałów ciągle coś tworzę, ale ta temperatura sprzyja wysychaniu prac - tempo więc ich powstawania jest szybsze. Poprzedni klucznik był jednym z dwóch zamówionych. Dziś przedstawiam drugi. Zrobiony w podobnym stylu tylko storczyk jest inny. Skrzyneczka jest bielona, pod spodem bejca ciemny orzech, całość przeciągnięta lakierem matowym. 6 komentarzy:

 1. piękny i klimatyczny!

  http://twoje-kosmetyki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny , cudnie wycieniowany.

  OdpowiedzUsuń
 3. Seforko, dziękuję za wizytę u mnie. Co do kabaszonów to wszystkie produkty zakupiłam w sklepie Beads. U mnie na blogu w poście, jak klikniesz w nazwę sklepu, to Cię do niego przeniesie. Fajny ten sklep, bo mają przy bazach od razu zaznaczone, jakie wielkości kabaszonów pasują. Zresztą zerknij sobie jak chcesz. Klej Diamond jest dość drogi, ale może spróbujesz z jakimś innym, jeśli nie chcesz wydawać od razu dużo kaski.
  Jeśli chodzi o klucznik i storczyk, to bardzo mi się podoba! Jest piękny! Jak ja bym tak chciała umieć pięknie i klimatycznie dekupażować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Seforko, a mogłabyś usunąć tę weryfikację obrazkową? Pliiisssss. Dopiero za trzecim razem rozszyfrowałam napisy! A i tak nie wiem, czy komentarz doszedł?

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna skrzynaka na klucze.

  OdpowiedzUsuń